Tobula suknelė pagal moters išvaizdą: 7 dizainerės patarimai

Tinkamos suknelės pasirinkimas gali atrodyti labiau rimtas ir varginantis darbas, tačiau patikėkite – tinkamos žinios dažniausiai tą darbą padaro kur kas paprastesniu. Juolab, puikiai žinodami – kokios suknelės Jums labiausiai tinka – kur kas tiksliau rasite tokiu drabužius, kurie padės puikiai atrodyti ne tik švenčių metu, tačiau taip pat ir kiekvieną dieną.

Puikios suknelės laukia Jūsų ir jas galite įsigyti Style24 prekybos vietoje, kur pasirinkimas yra labai platus, tad kiekviena ras sau labiausiai tinkamą suknelę su kuria atrodys puikiai. O kad paieškos būtų kur kas lengvesnės – nurodysime kelis patarimus, kurie dažniausiai padeda suprasti – kas Jums tinka ir kaip atrodyti puikiai.

1. Pirmiausia žinoma, reikia vertinti savo odos spalvą. Skamba rasistiškai? Neturėtų, kadangi kiekviena spalva lemia ir labiausiai tinkamus pasirenkamos suknelės atspalvius. Pavyzdžiui, labai šviesaus gymio merginos neturėtų rinktis labai ryškių spalvų suknučių, kadangi dažniausiai tokiu atveju oda atrodo dar labiau išblyškusi, rezultatas – nemalonus. Tamsesnio gymio merginos, tuo tarpu, gali mėgautis labai ryškiomis spalvomis, kadangi su jomis vis tiek pavyks atrodyti puikiai. Taip pat joms tinka ir skoningi pasteliniai atspalviai, tad pasirinkimas kur kas platesnis, o kai suknelių yra tiek daug – gera, kai galima kiekvieną dieną vilkėti vis kitą variantą.

Style242. Taip pat judame link to, kad reikalingas ir tinkamo suknelės modelio pasirinkimas, kuris kinta priklausomai nuo pasirenkamos figūros. Internete galima rasti labai daug naudingų pavyzdžių, kuriuose matyti – kad kiekvienos figūros moterys renkasi tokias suknutes, kurios padeda pabrėžti privalumus ir tuo pačiu visiškai pašalinti minusus, kurie egzistuoja kūne. Arba tiksliau tai, ko dažniausiai moterys nemėgsta, tad nori pašalinti. Susipažinkite su savo kūnu, sužinokite – koks yra Jūsų figūros tipas ir tikslingai raskite tą variantą, kuris labiausiai tenkina Jūsų poreikius.

3. Judame toliau ir vertiname moters ūgį, kadangi tai dar vienas svarbus kriterijus renkantis tai, kas Jums labiausiai tinka. Dažniausiai žemesnio ūgio moterys turėtų vengti suknučių, kurios yra iki kelių. Paprasčiausiai taip jos vizualiai atrodys dar žemenės, o juk dažniausiai tikimasi, kad pavyks sukurti ilgų kojų vaizdą. Ką daryti tokiu atveju? Siūlome rinktis trumpas suknutes, taip pat ir stilingus aukštakulnius, kurie padės puikiai atrodyti. Aukštos merginos, tuo tarpu, dažniausiai turi ilgas kojas, tad su suknutės pasirinkimu joms nėra bėdų. Puikiai tinka tiek ilgos, tiek trumpos, tik reikia daugiau dėmesio skirti figūros tipui, kad ratas variantas padėtų atrodyti puikiai.

4. Judame toliau ir vertiname audinį, kuris padės ne tik puikiai atrodyti, tačiau taip pat ir gerai jaustis. Žinoma, šiuo atveju moteris išvaizda mažai ką lemia. Tik svarbiausia toms moterims, kurios yra apvalesnių formų, vengti audinių, kurie yra labai stori. Tokiu atveju dažniausiai su tokia suknele dažniausiai atrodysite dar apvalesnė.

5. Renkantis suknelę dėmesio verti ir įvairūs akcentai, papuošimai, kurie suteikia drabužiui daugiau unikalumo, padeda atrodyti puikiai. Šiuo atveju skoningai atrodys kaspinėliai, raukinukai, kurie dažniausiai patinka savo moteriškumą pabrėžiančioms moterims. Tuo tarpu tais atvejais, kai Jūsų stilius yra kur kas paprastesnis, gali būti vadinamas lakonišku – siūlome rinktis ir ne tokias išraiškas sukneles, kurios gali būti vadinamos minimalistinėmis.

6. Suknelės pasirenkamos ne tik pagal odos spalvą, tačiau taip pat kartais daugiau dėmesio yra skiriama ir plaukų spalvai. Ypač tokiu atveju, kai ieško prabangiai atrodys drabužiai. Šviesių plaukų savininkėms dažniausiai tinka suknelės, kurios yra ryškios, o tamsių plaukų savininkės turėtų rinktis šviesių spalvų sukneles, kad vizualiai bendras vaizdas atrodytų šviesiau.

7. Vertinkite ir suknutės pūstumą, kuris dažniausiai lyginamas su moters figūra. Kuo moterys yra lieknesnė – tuo pūstesnės suknelės jai yra rekomenduojamos. Kitais atvejais geriausia yra rinktis labiau aptemptas. Tačiau tokias, kad aptempimo metu pavyktų išvengti bet kokio nereikalingų riebaliukų paryškinimo.

Style24 siūlo labai platų suknelių pasirinkimą, tad esame tikri, kad kiekviena ras tai, kas jai labiausiai tinka. O skyrus šiek tiek dėmesio smulkmenoms – pasirinkimas taip pat bus greitas ir sėkmingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *