Šienainio rulonai – tiek dideliam, tiek mažam ūkiui

Specialūs rulonaiLietuva – ūkių kraštas, tad nieko keisto, kad kiekvienas lietuvis yra dėkingas ūkininkui, kuris mus ne tik maitina, tačiau taip pat ir kelia ekonomiką. Žinoma, ūkininko darbas nėra lengvas, tad galima pasidžiaugti, kad egzistuoja labai daug įrangos ir priemonių, kurie tuos darbus padaro kur kas paprastesniais. Pavyzdžiui, šienainio rulonai, kurie naudojami agrarinės kultūros saugojimo darbams atlikti.

Šienainio rulonų nauda – akivaizdi

Atsiradus šiais technologijai daugelis ūkininkų pradėjo ploti kadangi tai inovacija, kuri ne tik išsaugo šieną, tačiau svarbiausia, kad geba išsaugoti ir jo naudingąsias savybes. Laikant specialioje plėvelėje šieno drėgmė išlieka vos apie 20 %, tad taip išlaikomos svarbiausios maistingosios savybės, kurios būtinos gyvuliams, tačiau šienas – nepūva.

Kadangi pakavimo metu yra pašalinamos nereikalingas oras – suspaudžiant pasiekiamas didelis našumas. Ne tik pašalinamas oras, drėgmė, tačiau taip pat ir išlaikomi ekonomiško presavimo kaštai, kurie padeda viename rulone suslėgti kuo daugiau grūdinės kilmės augalų.

Šiuo atveju privalumai slypi ne tik naudojimo technologijoje, tačiau taip pat ir specialioje plėvelėje. Žinoma, šienainio rulonai nebus tinkamai sutvarkomi be specialios žemės ūkio technikos, tad kiekvienas komponentas yra svarbus.

Tinkamas šienainio paruošimas – laimingi augalai

Pašaras žiemos metu daugeliui ūkininkų yra tikras galvos skausmas. Juk reikia gyvulius ne tik maitinti taip, kad jie jaustųsi sotūs, tačiau taip pat ir užtikrinti, kad gaus visas reikalingas medžiagas. Galiausiai, dideli kiekiai pašarų taip pat reikalauja ir specialios vietos, kur jie gali būti laikomi. Tokiu atveju supresavimas – tampa pagalba. Ne tik dideliems ūkiams, kurie dažniausiai presuoja šimtus tonų, tačiau ir mažiems, kurie labai taupo vietą ir jiems svarbu, kad kiekvienas ūkio pastatų centimetras būtų tinkamai išnaudotas.

Taip pat tinkamai supresuoti pašarai labai puikiai išlaiko pačias svarbiausias medžiagas, kurios reikalingos gyvuliui. Žiemos metu tam reikia skirti ypač daug dėmesio, kadangi gyvuliai mato mažai saulės, juolab, ruošiasi gimdymas, kurie dažniausiai aktyviausi pavasario metu. Be tinkamo pašaro – ištisi ūkiai gali paprasčiausiai bankrutuoti, tad toks paprastas daiktas kaip kad tinkamas pašarų įpakavimas – toks svarbus.

Pasirūpinkite savo galvijais ir jie atsidėkos Jums skaniu pienu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *