Prekės pardavimas virtualioje erdvėje

Skelbimus talpinti galite tiek lietuviškose, tiek užsienietiškose svetainėse. Žinoma, atitinkamai turite koreguoti ir skelbimo aprašymo kalbą. Tiesa, lietuviškose svetainėse skelbimai dažnai pateikiami dvejomis arnet trijomis kalbomis, kadangi mūsų šalis gana kosmopolitiška. Svarbu, kad net ir į internetinį skelbimą neįžengtų žargonas, kuriuo kalba tam tikro žmonių grupės. Taip gadinamas pačio teksto įvaizdis ir daugeliu atveju, žmonės net nenorės skambinti pardavėjui, kadangi jis gali pasirodyti apatiškas savo prekės pardavimo procese.

Šiuo metu skelbimai dažniausiai pateikiami internete, kadangi ant skelbimų lentos pastarieji būna kabinami tik mažuose miesteliuose, kuomet prekė yra siūloma tik konkrečiai auditorijai, nesiekiant surasti pirkėjų visos Lietuvos mastu. Žinoma, internete patalpintas tekstas sulaukia kur kas didesnės peržiūros, didesnio skaičiaus žmonių auditorijos.

Kad jūsų skelbimas taptų matomesnis, galite pasinaudoti įvairiomis priemonėmis, kurias paprastai teikia konkretūs tinklalapiai. Dažniausiai, viskas daroma už papildomą mokestį, tačiau jis siekia vos kelis litus, tad tikrai nenuskursite, o prekė bus kur kas greičiau parduota. Deja, tokias paslaugas teikia toli gražu ne visos svetainės, tad pasistenkite sukurti tokį skelbimo tekstą, kuris pats pritrauktų potencialius klientus.

Nepamirškite pridėti fotografijos, kuri atkreips į save dėmesį. Įrodytą, kad skelbimai su nuotraukomis sulaukia nepalyginamai daugiau peržiūriu. Jei neįdėsite į svetaine, gali būti, jog jums jas teks siųsti individualiai klientui. Tai jau būtų papildomas jūsų laiko gaišimas, tad pagalvokite ar verta taip daryti. Tuo pačiu gaišite ir pirkėjo laiką, kuris nesulaukęs nuotraukų susiras jam labiau tinkantį ir jau vizualiai apipavidalintą variantą.

Sukurkite tokį skelbimą, kuris jums padės parduoti kuo skubiau prekę. Tai nėra sunku, tačiau nedarykite to atmestinai, kitaip jūsų preke niekas nesusidomės. Tapkite tikru pardavimų profesionalu.

Straipsnis paruoštas, Turgus.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *