Pramonės srityse naudojamos tvoros

tvoru gamybaSkirtingai nuo tvorų, naudojamų prie gyvenamųjų pastatų (medinių, dekoratyvinių metalinių), pramonės objektai naudoja visiškai kitokias. Pramoninių sričių vadovai pirmiausia žiūri į funkciją, o tik po to į grožį ar stilių. Kiekvienas objektas turi būti aptveriamas, tam, kad būtų palaikomas klientų ir darbuotojų saugumas bei gaminamų medžiagų, produktų apsauga nuo potencialių vagių. Nors yra daug tvorų rūšių, kuriomis galima tverti objektus, tačiau bendra funkcija – tvirtas dizainas – turi išlikti. Čia yra pateikiamos kelios rūšys populiariausių tvorų, naudojamų pramonės srityse:

  1. Tvoros tinklai. Šių tvorų gamyba susideda iš plieno vielos, montuojamos ant metalinių strypų. Strypai išsidėstę tolokai vienas nuo kito, todėl plieno vielos atrodo kaip tinklas. Tvoros tinklai yra naudojami ne tik pramonės srityse, bet ir parkuose, stovėjimo, sporto, automobilių stovėjimo aikštelėse. Dažnai šios tvoros yra naudojamos ir laikinai vykdant tam tikrus darbus ar lauko koncertų aptvėrimui. Trumpesniam laikui statomi tvoros tinklai nėra giliai montuojami žemėje, o yra statoma tik ant laikinų pamatų.
  2. Segmentinės tvoros. Panašiai kaip ir tvoros tinklus, šias tvoras sudaro stiprūs plieno strypai. Tačiau skirtumas, kad šių tvorų gamyba neatrodo kaip tinklas ir neturi „akių“. Išvaizda – stačiakampių, o atraminiai strypai yra arčiau vienas kito. Tarpai yra mažesni, todėl perlipti per tokią tvorąyra neįmanoma. Jos yra labai tinkamos ne tik pramonės srityse, bet ir zoologijos soduose ar kitose gyvūnų laikyklose. Žmonės dažnai naudoja šias tvoras ir norėdami pažymėti darbo vietos ribas.
  3. Specialios tvoros palaikyti išskirtinam saugumui. Jos yra reikalingos pramonės srityse, kada reikia ypatingai saugoti brangias ir netgi pavojingas medžiagas (pavyzdžiui, chemines medžiagas, tauriuosius metalus). Paprastai tvoros supa sandėlius, kuriose yra talpinamos medžiagos. Tvoros turi būti tvirto metalo, gali būti tinklo tvoros, bet čia turi būti svarbus aukštis. Taip pat dažnas elementas – dygliuota viela tvoros viršuje, metaliniai smailūs strypai. Ypatingais atvejais montuojama elektrinė tvora.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *