Išvenkite klaidų parduodami savo automobilį

Atėjus pavasario sezonui norime atsinaujinti visomis prasmėmis – atnaujinti garderobą, susitvarkyti namus, o dažnai ir parduoti seną automobilį bei įsigyti naują. Iš pažiūros atrodo, kad parduoti automobilį nėra nieko sunkaus, tačiau ar tikrai? Ne kiekvienas yra susipažinęs su automobilių pardavimo subtilybėmis, todėl dažnai pasitaiko klaidų, kurios trukdo greitai ir už gerą kainą parduoti nebenaudojamą ar atsibodusią transporto priemonę. Neapdairiai pardavinėdami automobilius, galite netekti Jums priklausančių pinigų. Pasidomėkite paprastais patarimais, kurie leis greičiau parduoti Jūsų transporto priemonę:

  1. Nedėkite skelbimų į internetinius pardavimo portalus. Jei automobilis nėra naujas, populiarus ir nepriekaištingos būklės, procesas gali tapti labai ilgas. Automobilių supirkimas – paslauga, kuri padės greitai ir už gerą kainą parduoti net ir nebevažiuojantį automobilį. Be to patogumas ir už Jus sutvarkyti visi pardavimo reikalai, leis atsipalaiduoti ir nepatirti jokio bereikalingo nerimo.
  2. Pateikdami automobilio nuotraukas ar jį demonstruodami supirkėjui, nepamirškite, kad visada yra geriau kruopščiai nuplauti transporto priemonę ir pateikti gražų vaizdą. Potencialiems pirkėjams švarus automobilis visada atrodo patrauklesnis, todėl pasirūpinkite ne tik išoriniu plovimu, bet ir vidiniu – išvalykite saloną, kilimėlius, jei įmanoma – nuvažiuokite į saloną, kur bus pasirūpinta ilgalaikiu salono valymu.
  3. Sutvarkykite gedimus. Tai ženkliai padidins automobilio vertę. Jei gedimų tvarkymas yra per brangus ir nevertas taip pat nesijaudinkite, automobilių supirkimas priima visokius automobilius. Tik nepersistenkite tvarkydami automobilį (nekeiskite ankščiau laiko tepalų ir kita), nes pirkėjai to gali nė nepastebėti.
  4. Pardavinėkite automobilį laiku – geriausia šiltuoju sezonu, o ne žiemą.
  5. Nemeluokite supirkėjams apie savo automobilį, apie netikrus jo privalumus, nes galiausiai jie automobilius vis tiek kruopščiai tikrina ir nustato logišką jo supirkimo kainą.

automobiliu supirkimasNebūkite prisirišę prie seno automobilio, pasinaudokite automobilių supirkimo paslauga ir džiaukitės galimybe ieškoti naujos transporto priemonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *