automobiliu supirkimas

Kaip išsirinkti naudotą automobilį?

Nusprendus įsigyti naudotą automobilį, gali iškilti daugybė klausimų, ypač jei apie transporto priemones nenusimanoma, tačiau norima išsirinkti geriausią įmanomą variantą. Šiais laikais galima rasti labai daug skelbimų su parduodamais automobiliais internete, taip pat galima rasti nemažai mašinų turgų, kuriuose galima išbandyti automobilius, juos įsigyti. Žinoma, labai svarbu neapsigauti, nes vėliau tenka labai daug investuoti į transporto priemonę arba galiausiai suprasti, jog ji nėra tokia tinkama važiavimui. Tokiam atvejui nutikus, padės automobilių supirkimas Klaipėda, kur priimami ir automobiliai su defektais. Žinoma, daug geresnis scenarijus, kai pavyksta įsigyti puikiai važiuojantį automobilį, kuris tarnaus dar kurį laiką. Taigi, kaip reikėtų rinktis automobilį ir į ką labiausiai atkreipti dėmesį?

Pirmiausia, didelis dėmesys turi būti kreipiamas į automobilio užvedimą. Jei jis lengvai kuriasi – puiku, na, o jeigu pastebite, kad ne viskas taip ir gerai, tai gali būti nedidelė ir lengvai sutvarkoma problema arba itin didelis trūkumas. Bet kokiu atveju, jei pardavėjas į tai neatkreipė dėmesio, gali būti, kad automobilis turės ir daug kitų trūkumų. Visuomet reikėtų pabandyti automobilį užkurti ir kai jis yra pastovėjęs, ir kai jis yra neseniai užgesintas. Idealu, jei automobilio užkūrimas išbandomas žiemos metu, taip užsitikrinsite, kad nekils problemų šalčiausiu metų laiku.

Skaityti toliau

Išvenkite klaidų parduodami savo automobilį

Atėjus pavasario sezonui norime atsinaujinti visomis prasmėmis – atnaujinti garderobą, susitvarkyti namus, o dažnai ir parduoti seną automobilį bei įsigyti naują. Iš pažiūros atrodo, kad parduoti automobilį nėra nieko sunkaus, tačiau ar tikrai? Ne kiekvienas yra susipažinęs su automobilių pardavimo subtilybėmis, todėl dažnai pasitaiko klaidų, kurios trukdo greitai ir už gerą kainą parduoti nebenaudojamą ar atsibodusią transporto priemonę. Neapdairiai pardavinėdami automobilius, galite netekti Jums priklausančių pinigų. Pasidomėkite paprastais patarimais, kurie leis greičiau parduoti Jūsų transporto priemonę:

  1. Nedėkite skelbimų į internetinius pardavimo portalus. Jei automobilis nėra naujas, populiarus ir nepriekaištingos būklės, procesas gali tapti labai ilgas. Automobilių supirkimas – paslauga, kuri padės greitai ir už gerą kainą parduoti net ir nebevažiuojantį automobilį. Be to patogumas ir už Jus sutvarkyti visi pardavimo reikalai, leis atsipalaiduoti ir nepatirti jokio bereikalingo nerimo.
  2. Pateikdami automobilio nuotraukas ar jį demonstruodami supirkėjui, nepamirškite, kad visada yra geriau kruopščiai nuplauti transporto priemonę ir pateikti gražų vaizdą. Potencialiems pirkėjams švarus automobilis visada atrodo patrauklesnis, todėl pasirūpinkite ne tik išoriniu plovimu, bet ir vidiniu – išvalykite saloną, kilimėlius, jei įmanoma – nuvažiuokite į saloną, kur bus pasirūpinta ilgalaikiu salono valymu.
  3. Sutvarkykite gedimus. Tai ženkliai padidins automobilio vertę. Jei gedimų tvarkymas yra per brangus ir nevertas taip pat nesijaudinkite, automobilių supirkimas priima visokius automobilius. Tik nepersistenkite tvarkydami automobilį (nekeiskite ankščiau laiko tepalų ir kita), nes pirkėjai to gali nė nepastebėti.
  4. Pardavinėkite automobilį laiku – geriausia šiltuoju sezonu, o ne žiemą.
  5. Nemeluokite supirkėjams apie savo automobilį, apie netikrus jo privalumus, nes galiausiai jie automobilius vis tiek kruopščiai tikrina ir nustato logišką jo supirkimo kainą.

automobiliu supirkimasNebūkite prisirišę prie seno automobilio, pasinaudokite automobilių supirkimo paslauga ir džiaukitės galimybe ieškoti naujos transporto priemonės.