Vasaros pirkiniai vaikams

Art4jant vasarai imame maloniai galvoti apie pirkinius, kuriuos pirksime sau ir vaikams. Peržvelgus pernai metų avalynės dėžę, užkeltą ant palėpės, pasidarys akivaizdu, kad basutės vaikams turės būti perkamos naujos, tiesa. Taip pat paaiškės, kad ir daugiau dalykų reikės įsigyti naujai. Tačiau, ar išlaidos būtų mažesnės, ar didesnės, visuomet smagu mąstyti apie tai, ką pirksite vasaros sezonui sau ir vaikams, nes vasara savaime kelia džiaugsmą.

Planuojame vasaros avalynę

Vaikų basutėsJeigu turite atžalų, tai pernykštės basutės vaikams tikriausiai netiks. Vaikai auga labai greitai, o jų pėdos gali pakeisti dydį per sezoną net tris kartus. Tad praėjusių metų basutės tiks nebent jaunesniems vaikams, jeigu tiks ir pagal kitus parametrus, ne tik pagal dydį. Tad nusiteikite pirkti bent vienas basutes. Rinkitės tokias, kurios būtų šiek tiek didesnės ir vaiko kojai per vasarą paaugus, būtų galima vis dar jas avėti. Taip pat svarbu, kad jos būtų patogios, kad vidiniai audiniai turėtų komforto linijas ir užtikrintų, kad nebūtų trinamos pūslės ar daromi kiti kojas žalojantys dalykai. Tad basutes vaikams rinkitės atidžiai. Geriau, kad būtų ir patogus minkštas guminis padas, kuris leistų labai patogiai pėdai judėti. Juk vaikai judrūs, jie bėgioja, jiems basutės turi būti minkštais ir lanksčiais padais, o ne kaip medinės kurpės.

Vasarinės striukės, švarkeliai vaikams

Vasarai reikia ieškoti ne tik trumpų šortukų ir saulės kepurių, bet ir kažko šiltesnio. Visgi vakarai būna vėsūs, ir keliaujant į kažkokias keliones, tikrai reikėtų pasiimti ir vėsų vasarinį švarkelį. Gal kažkas tiks iš pavasarinio repertuaro, tačiau pasižiūrėkite ir, kaip atrodo vasariniai švarkeliai.

Maudymosi kostiumėliai

Žinoma, vasara yra maudynių laikas, todėl labai norisi tiesiog smagiai pasiturkšti vandenyje. Tad maudymosi kostiumėliai yra aktualu. Gali būti, kad vis dar tinka tai, kas buvo dėvima praėjusį sezoną, bet negali žinoti. Įsitikinkite, kad vaikai turi visus maudymosi drabužius, dar prieš prasidedant sezonui.

Pripučiami žaislai

Vasarai vaikams patiks pripučiami kamuoliai, ančiukai, gelbėjimosi liemenės, pripučiami plaustai. Vieni žaislai tiks maudynėms, kiti tiks ir atostogoms ant žolės kaime… Pripučiamas baseinas arba batutas – tai aukščiausio lygio svajonių išpildymas. Tiems vaikams, kurie turi pas save kiemus, pavyksta su tėvais susitarti, kad jiems nupirktų tokius dalykus, ir tuomet tai tampa tikru vasaros akcentu, kur galima arba linksmai šokinėti, arba maudytis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *