Fotosesija kaime

Vejos pjovimo įrangaKam šienapjovės ir įvairūs ūkio kombainai reiškia darbams reikalingą inventorių ir tiesiog yra susiję su nuosavu ūkiu. Kažkam kitam tai – dekoracijos, puikiai atrodančios įdomioje fotosesijoje kaime. Iš tiesų, kai gyvename beveik visi mieste, tai kaimas tampa egzotiška vietele, kur kartais atkeliaujame. Štai keletas idėjų, kaip organizuoti fotosesiją kaime prie įvairių dalykų, šiek tiek skirtingomis tematikomis.

Prie žemės ūkio technikos

Traktoriai, šienapjovės, kombainai – tai ūkio technika, kurios mieste nerasi. Kaip įdomu būtų būtent prie jos ir fotografuotis. Tad verta išbandyti tokią fotosesiją. Aišku, reikėtų susitarti su savininkais, kad jie leistų ten fotografuotis, tuomet gal leis ir ant traktoriaus rato užlipt ar pasėdėti šienpjovėje. Fotosesija prie naujos žemės ūkio technikos atrodys tarsi reklama tai technikai, na o prie senos ir nešvarios – kur naują foto naratyvą.

Laukuose

Dar viena unikali vieta, kur gali būti fotografuojama – tai įvairūs laukai. Juose galima užfiksuoti taip pat unikalių vaizdų. Tad būtent laukuose pradėjus fotografuoti galima taikytis prie oro sąlygų. Kaip nuostabiai atrodo žmonės geltonuose rugiuose, o galbūt lauke, kuriame natūraliai auga gražios laukų gėlės, žolės, aguonėlės raudonuoja. Taip pat laukuose, kuriuose žydi nuostabūs viržiai. Arba laukuose, kur galima atsisėsti prie šieno kupetos.

Prie šieno kupetų

Šieno kupetoms galima paskirti atskirą paragrafą ir atskirą fotosesiją. Prieš keliolika metų mechaniniu būdu atsiradusios kultivuotų šieno kupetų kompozicijos laukuose atrodo tikrai labai įdomiai. Šienas susukamas į rulonus, ir arba tiesiog paliekamas, arba yra dar ir apvelkamas tam tikra plėvele. Tačiau visais atvejais prie šieno kupetų nusifotografuoti įdomu – ar tai bus nuotrauka iš toli, ar iš arti. Vėlgi tokią fotosesiją galima derinti ir prie paros laiko. Pasirinkti naktį, vakarą, rytą, saulėlydį, saulėtekį, dienos kaitrą, lietingą metą ir pan. Iš tiesų, nuotrauka prie šieno kupetos jau net tapusi ikonine kaimo fotografija.

Sodyboje

Kitas būdas sukurti šiltą nuotraukų komplektą – tai fotografuoti gražią, jaukią sodybą. Ten taip pat būtų galima patirti gerų įspūdžių, pasidžiaugti maloniu laiku. Išsinuomojus sodybą galima smagiai leisti laiką su draugais, tačiau taip pat drauge ir padaryti linksmą šventę ten. Na o fotografuoti tai, kas iš tiesų kaimiška: mediniai šaukštai, gražios gėlės, augančios prie senos, autentiškos tvoros. Kiti gražūs ir geri dalykai, kurie leistų pasijusti ir pačiam tarsi kaime.

1 komentaras

  1. Tai puiki idėja fotosesijai. Norint įamžinti puikius kadrus, visuomet galima kreiptis į specialistus, kurie išmokins fotografavimo subtilybių. Ypatingai foto paslaugos vilnius galima rasti puikių šios srities specialistų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *