Verslo dovanų paieška: ką rinktis?

Verslo dovanosSugalvoti dovaną artimiesiems dažnai būna labai sunku, jei tiksliai nežinoma, ko jis norėtų. Deja, lygiai taip pat sugalvoti ką padovanoti sunku ir verslo partneriams, kurie tikrai nėra tokie artimi. Žinoma, itin gerus ryšius turint, tikrai galima pagalvoti apie asmeniškesnes dovanas, tačiau tokiu atveju reikia būti tikram, jog gerai žinoti ko partneris ar partneriai galėtų norėti ir, kad tikrai liksite teisingai suprastas. Kitais atvejais, kai dovanų ieškoma ne tokių asmeniškų arba norisi padovanoti kažką, kas tiks ne tik partneriui, bet ir visam jų įmonės kolektyvui, tenka pasukti galvą kas tai galėtų būti. Verslo dovanos tikrai gali būti įvairios, todėl verta atsižvelgti į partnerio įmonės veiklą, stilių ir daugelį kitų dalykų.

Pasitelkti į pagalbą galima išmanius sprendimus. Verslo dovanos gali būti laikrodžiai, mobilūs įkrovikliai, išmanios apyrankės. Paskutiniuoju metu tokie daiktai tampa labai kasdieniški ir daugeliui reikalingi. Žinoma, galbūt, išmaniais laikrodžiais tikrai neapvyks apdovanoti viso partnerių kolektyvo, tačiau bent jau vadovą tokia dovana tikrai gali pradžiuginti. Taip pat puikia dovana visiems gali tapti kokie nors išmanesni rašikliai ar kiti biure pritaikomi daiktai, kurie būtų su elektroniniu integruotu laikrodžiu ar panašiomis funkcijomis.

Jeigu su verslo partneriu jau ne kartą esate susitikę susitikimuose ir kiek bendravę, galbūt, jau žinosite bent vieną kitą pomėgį. Jei žinote, jog jis mėgsta sportuoti, o tai galima pasakyti net ir išvaizdos, galbūt, tokiam žmogui tiktų gertuvė, sportui skirtas kilimėlis. Jei žinote sporto šaką, kuria partneris užsiima, galbūt puikios verslo dovanos galėtų būti ir su sporto šaka susijęs atributas. Žinoma, dar svarbu atkreipti dėmesį į tai ar turima kokia nors mėgstama komanda, tuomet jos atributika taip pat taps puikia dovana bet kokia proga, kai norima išreikšti pagarbą.

Saldžios verslo dovanos puikiai taps visam kolektyvui patinkančiu produktu, nes bet kada geriant kavą galima bus pasimėgauti saldainiais, kepiniais sausainiais ar kitais skanumynais. Taigi, jeigu norisi visą kolektyvą apipilti dėmesiu, verta pagalvoti ar nebūtų geriausia visam ofisui padovanoti saldėsių, kurių įpakavimas galėtų būti ne tik dailus, bet ir primenantis jūsų įmonę. Labai gardžių verslo dovanų partneriams bei klientams rasite čia – https://saldireklama.lt/lt/.

1 komentaras

  1. Praeitais metais per šventes turėjome darbo vakarėlį. Buvom nusprendę nesikeisti tarpusavyje dovanėlėm, bet pasirodo mūsų vadovas buvo užsakęs mums visiems dovanas specialias. Pasirodo tai buvo tokios nedidelės fotodrobės ir jose buvo kiekvieno mūsų nuotrauka iš praeitų metų vakarėlio. Atrodo tokia smulkmenėlė bet vistiek emociją tai žiauriai gerą sukūrė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *