Vitaminai plaukams gali užkirsti kelią plaukų slinkimui

Plaukai gali imti slinkti dėl labai įvairių priežasčių – dėl netinkamos mitybos, hormonų disbalanso, pernelyg gausaus cheminių plaukų priežiūros priemonių naudojimo, ir t.t. Plaukų slinkimas – tai labai varginanti problema, su kuria kovoti kartais tenka gana ilgą laiką. Vis dėlto, kartais sprendimas gali būti labai paprastas – vitaminai plaukams padės aprūpinti organizmą reikalingomis medžiagomis, o tai gali sustiprinti plaukų šaknis. Vis dėlto, tai tikrai nėra vienintelis problemos sprendimo būdas – taip pat plaukų slinkimą gali sustabdyti ir kitos galimybės. Taigi, kaip įveikti plaukų slinkimą?

Jei pastebite, kad plaukų slinkimas yra labai gausus, tokiu atveju pravartu apsilankyti pas gydytoją, nes slinkimą galėjo lemti hormonų veiklos pusiausvyros sutrikimai. Pašalinus šią priežastį, plaukų slinkimas dažniausiai liaujasi, tačiau gydymas kartais yra gana ilgas. Jei plaukai ėmė slinkti būtent dėl hormonų sutrikimų, tokiu atveju nepagelbės nei vitaminai plaukams, nei kitos plaukų slinkimą stabdančios priemonės, todėl labai svarbu nedelsti, ir pas gydytoją apsilankyti kuo anksčiau.

Neretais atvejais plaukų slinkimą lemia neracionali mityba, tad vitaminai plaukams tokiu atveju tikrai gali padėti. Vis dėlto, vitaminai tėra maisto papildai, bet ne maisto pakaitalas, todėl visuomet svarbu rūpintis, kad mityba būtų visavertė. Jei dėl tam tikrų priežasčių nevalgote gyvulinės kilmės ar kitų vertingų produktų, pagalvokite apie tai, kaip tam tikrų medžiagų trūkumą galėtumėte kompensuoti.

Taip pat tam tikrais atvejais gali pagelbėti ir įvairios kosmetinės priemonės, kurios padeda sustiprinti plaukų šaknis. Tokius produktus vertėtų labai kruopščiai atsirinkti, nes kai kurių produktų veiksmingumas viso labo tėra reklaminis triukas. Palanku pasidomėti, kaip įvairias plaukų slinkimą mažinančias priemones vertina vartotojai – atsiliepimai bei rekomendacijos visada gali padėti kur kas paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.

Taigi, vitaminai plaukams, įvairios kosmetinės priemonės, tinkama mityba, ir (tam tikrais atvejais) vaistai gali padėti sustabdyti plaukų slinkimą, tačiau nereikėtų pamiršti, kad plaukus gali susilpninti jų dažymas, tiesinimas, džiovinimas džiovintuvu, ir t.t. Jei siekiate, kad plaukai būtų tankūs ir sveiki, rekomenduojama naudoti kuo natūralesnes plaukų priežiūros priemones, ir kuo rečiau juos veikti karščiu (džiovintuvu, garbanojimo ar tiesinimo žnyplėmis, ir t.t.)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *