Vokų pakėlimas: kada vokų plastika yra reikalinga?

Vokų pakėlimasVokų plastika, iš tiesų, yra labai dažnai pasirenkama operacija ir taip yra tikrai ne be reikalo. Kol daugelis galvoja, jog tokį pasirinkimą padaro tik garbaus amžiaus sulaukę žmonės, kurie nori atjaunėti, yra visai kitaip. Žinoma, žmonės dažnai renkasi šį variantą norėdami atjaunėti, tačiau kartais tokia operacija būna reikalinga ir gan jauniems žmonėms, kurie dėl genetikos susiduria su užkritusių vokų problema dar nesulaukę trisdešimties. Tuomet amžius vizualiai tikrai atrodo kur kas didesnis nei dvidešimt kažkiek. Na, o ko dar daugelis nesupranta yra tai, jog užkritę paakių vokai po kiek laiko tampa ir regėjimo problema, nes sumažėja matymo plotis. Nei jaunam, nei vyresniam žmogui ši problema tikrai nėra geras dalykas. Dažniausiai apie tai, kad vokai gali trukdyti matymui žino nedaugelis, nes nesusidūrus su problema sunku suprasti kas ten gali pasidaryti. Taigi, vokų pakėlimas gali būti reikalingas tiek senam, tiek jaunam žmogui, o operacija atliekama ir dėl noro atjaunėti, ir dėl regėjimo suprastėjimo. Tiems, kad operacija atrodo aktuali, verta pasidomėti apie jos eiga, galimybes ir kitus dalykus.

Žinoma, apie tai kaip eisis operacija, kada ją galima atlikti ir kuomet ne, visuomet supažindina chirurgas per konsultaciją, į kurią tenka registruotis visiems galvojantiems apie tokio tipo procedūrą. Visgi svarbu ne tik tai, jog jūsų vokai nusvirę. Vokų pakėlimas kartais būna neatliekamas, ypač jeigu sergama kokiomis nors ligomis, turima sutrikimų, vartojami tam tikri preparatai arba jau yra pažeisti veido audiniai. Tam, kad būtų tiksliausia nusakyti kada yra daug neigiamų rizikų atliekant operaciją, reikia būti labai atviriems su chirurgu, jog vėliau nekiltų jokių didelių problemų. Dėl plastinės operacijos visuomet verta kreiptis į https://www.plastikoschirurgas.lt/.

Kartu su viršutiniais vokais, dažnai dėl išvaizdos koreguojami ir apatiniai, kuriems nusvirus formuojasi paakių maišeliai. Šis dalykas tikrai ženkliai pasendina, todėl vyresniems asmenims jis tikrai labai aktualus. Vokų pakėlimas kartais atliekamas ir su antakių pakėlimu, jeigu norima, jog žvilgsnis ir vėl būtų išraiškingas, atspindėtų tikrąsias emocijas, o ne liūdesį ar pyktį. Jaunatviškesnis žvilgsnis tikrai turi puikios įtakos išvaizdai ir gali pajauninti net dešimčia metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *