Žoliapjovė: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Vis labiau artėjant vasarai, gana dažnai pasvarstoma apie žoliapjovės įsigijimą. Nieko nuostabaus, juk ji gerokai palengvina šienavimo darbus ir padeda greičiau sukurti malonią ir jaukią aplinką aplink namus ir už jų. Taigi, kad nereikėtų per daug vargti, žoliapjovė gali tai tikrai palengvinti. Vis dėlto, kai reikia išsirinkti žoliapjovę, tai gali pasirodyti ne taip ir paprasta, kaip atrodė iš pradžių, taigi, ką vertėtų apgalvoti, prieš įsigyjant žoliapjovę?

Visų pirma, renkantis įrenginį, vertėtų apgalvoti, kokius plotus reikės šienauti – jei žolę reikės pjauti visai nedideliuose plotuose, jums puikiai gali tikti ir mechaninė žoliapjovė, o jei plotai gana dideli, vertėtų pagalvoti apie elektrinę, benzininę žoliapjovę ar net sodo traktoriuką.

Rinkdamiesi žoliapjovę įvertinkite, ar ji tikrai bus tinkama šienauti aukštą bei tankią žolę, nes pasirinkus nepakankamai galingą žoliapjovę, gali kilti keblumų.

Jei nuspręsite pirkti elektrinę žoliapjovę, pasvarstykite, kurią norėtumėte įsigyti: varomą elektra ar akumuliatoriumi. Žoliapjovės, varomos akumuliatoriumi, gali pernelyg greitai išsikrauti, todėl prieš pirkdami pasidomėkite, koks yra akumuliatoriaus budėjimo laikas. Žinoma, jei pjausite žolę vien tik aplink namą, budėjimo trukmės tikrai pakaks, tačiau, jei reikės nušienauti didesnius plotus, tai gali sukelti šiokių tokių nepatogumų. Žoliapjovės, kurios varomos elektra, taip pat ne visada pakankamai patogios, nes pjaunant žolę gali maišytis laidai. Taigi, vertėtų apgalvoti, kuris variantas jums priimtinesnis.

Benzininės žoliapjovės paprastai yra sunkesnės ir kiek brangesnės, tačiau jos yra galingesnės už mechanines ar elektrines žoliapjoves, taigi, tai galėtų būti tarpiniu variantu tarp sodo traktoriaus ir elektrinės žoliapjovės.

Taip pat, prieš perkant žoliapjovę, svarbu įsitikinti, kad ji tikrai bus kokybiška – tą dažniausiai gali užtikrinti patikimas gamintojas, kurio siūlomi produktai yra neabejotinos kokybės. Jei svarstote tarp kelių galimų variantų, visada galite pasiskaityti vartotojų atsiliepimus internete – tai padės jums lengviau apsispręsti, ką pasirinkti, ir galėsite įsitikinti, ar pasirinkta žoliapjovė tikrai pateisins jūsų lūkesčius.

Jei nežinote, kokią žoliapjovę rinktis, taip pat galite pasikonsultuoti su pardavėju – tikėtina, kad jis suteiks jums visą reikalingą informaciją, tad apsispręsti bus paprasčiau. Žoliapjoves šiandien taip pat galima pirkti ir internetu – tai itin aktualu tiems, kurie nuolat skundžiasi laiko stoka. Internete galite rasti išsamiusprekių aprašymus, taigi, galėsite nesijaudinti dėl informacijos stokos.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *