Paskolos

Kartais tenka skolintis pinigų įvairioms išlaidoms: stambiems pirkiniams, neatidėliotinoms paslaugoms, taip pat ir sveikatos priežiūrai… Situacijų gali būti daugybė, kuriose nepavyksta išsiversti be paskolos. Dažnais atvejais pasiimti paskolą yra kur kas paprasčiau nei skolintis iš draugų bei artimųjų, be to, netenka atsidurti nemalonioje padėtyje, kada tenka prašyti pinigų…

Šiandien tokių nemalonių situacijų galima išvengti, nes pasiskolinti yra galimybė tiesiog internetu. Tai ne tik padeda išvengti nemalonių situacijų, bet ir užtikrina, kad paskola bus suteikta itin greitai, ir jums nereikės stovėti eilėje banke ar pildyti įvairiausių paraiškų. Skolintis internetu labai paprasta, ir pasiskolinta pinigų suma jau tą pačią dieną gali atsidurti jūsų banko sąskaitoje, jei dėl paskolos kreipsitės bendrovės darbo metu.

Kaip viskas vyksta?

Norint gauti paskolą, jums reikia užsiregistruoti teikiančios paskolas bendrovės internetiniame puslapyje.Jums reikės užpildyti registracijos anketą, įvedant savo asmeninius duomenis: jums reikės nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, taip pat ir duomenis apie savo darbovietę, gaunamas pajamas ir turimus įsiskolinimus (jei, žinoma, tokių yra). Kai tai atliksite, jums reikės patvirtinti savo asmens tapatybę. Tą galėsite padaryti iš savo banko sąskaitos pervedant simbolinį vieno cento mokestį. Jei bus nuspręsta jums suteikti paskolą, pinigai bus pervedami į tą banko sąskaitą, iš kurios atlikote pavedimą.

Taip pat jums reikės užpildyti paskolos paraišką, pasirenkant norimą pinigų sumą ir terminą, per kurį norėtumėte išmokėti pasiskolintą sumą. Paprastai įmokos atliekamos tą pačią kiekvieno mėnesio dieną, o paskolos terminas gali svyruoti nuo vieno mėnesio iki dvejų ar trejų metų (kuo didesnė paskolos suma, tuo ilgesniam terminui ji gali būti suteikiama). Taigi, galite išsirinkti jums palankiausią variantą.

Po to, kai užpildysite ir patvirtinsite paraišką, su jumis susisieks konsultantas, kuris praneš, ar buvo priimtas teigiamas sprendimas dėl paskolos suteikimo. Jei bus nuspręsta jums suteikti paskolą, pinigai nedelsiant bus pervedami į jūsų banko sąskaitą.

Paskolos įmokas paprastai reikia mokėti kas mėnesį iki tam tikros dienos, o jei nepavyksta įmokos sumokėti laiku, mokėjimo terminą galite atidėti dviem savaitėms, o vėliau įmokas mokėti įprasta tvarka.

Taigi, pasiskolinti tikrai paprasta, tačiau įvertinkite būtinumą pasiskolinti ir apgalvokite, ar įstengsite paskolą grąžinti laiku. Gana dažnais atvejais paskola gali būti tikras išsigelbėjimas, tačiau nepamirškite, kad tai yra finansinis įsipareigojimas.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *