Apsauginių veido kaukių pasirinkimas

Apsauginės kaukėsNuo viruso priemonių apsisaugoti tikrai yra nemažai, tačiau pasigilinus galima suprasti, kad tikrai ne visos apsauginės kaukės yra tokios veiksmingos kaip gali pasirodyti. Žinoma, greičiausiai niekas nepasiginčys su tuo, jog nuo koronaviruso plitimo bei užsikrėtimo apsaugoti puikiai gali buvimas namuose, tačiau dabar kai užsikrėtimo atveju mažiau, vis daugiau žmonių būriuojasi viešose vietose, o ir apsilankyti parduotuvėje, nueiti į darbą yra būtina. Taigi, kaip užsitikrinti savo saugumą, jei namuose pasilikti jums nėra tinkamas variantas?

Apsauginių kaukių yra tikrai ne viena. Kol vieni renkasi tik respiratorius, kiti siuvasi medžiagines kaukes arba perka vienkartines. Visi šie variantai yra tinkami bent minimaliai apsaugai, tačiau jos tuo pačiu labai skiriasi ir tikrai nebus maksimaliai apsisaugoję tie, kurie vaikščios su medžiaginėmis kaukėmis. Internete galima rasti nemažai informacijos apie tai kokios kaukės ar papildomos priemonės padės viešoje vietoje neužsikrėsti virusu, tačiau ne visur paminėta, jog kai kurios kaukės saugo tik tam tikrą laiką, o medžiaginės kaukės naudingos tik tam tikru atveju ir labai minimaliai.

Respiratoriai kol kas išlieka saugiausias ir geriausias pasirinkimas, kuris aštuonias valandas užtikrins puikią apsaugą ir jei esate visiškai sveikas, ir jei sergate, bet to nežinote. Aukštas apsaugojimo procentas taip pat yra ir vienkartinių kaukių, tačiau jos greitai sudrėksta ir tampa netgi pavojingomis, nes taip atsiranda labai gera terpė bakterijoms plisti. Taigi, vienkartinės kaukės turi būti labai dažnai keičiamos. Medžiaginės kaukės apsaugoti tikrai negali, tačiau jei patalpoje visi bus su kauke, tuomet šios kaukės sumažina procentą mikroorganizmams plisti. Tai iš esmės nauda labai maža, tačiau geriau nei nieko. Visgi turint galimybę geriau rinktis kitas veido kaukes apsaugai. Puikią apsaugą suteikiančių veido kaukių rasite – https://respiratorius.lt/.

Apsauginės kaukės neužtikrina šimtu procentu norimos apsaugos, tačiau respiratoriai gali siekti net 95-99 procentus. Tai yra labai daug, o jei dar naudojamos papildomos apsauginės priemonės, kaip apsauginis skydas, pirštinės, dezinfekcijos skystis, tuomet užsikrėtimo tikimybė dar labiau sumažėja. Apsaugos niekuomet nebus per daug, nes sveikata yra brangiausias turtas. Taigi, geriau tam skirti daugiau dėmesio nei vėliau gailėtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *