Blogi spaudos sprendimai

Jeigu spausdintuve baigiasi rašalas, labai svarbu yra kokybiškas spausdintuvų kasečių pildymas Kaune, nes spauda, kuri bus pagaminta su besibaigiančia kasete, bus neryški, mažai matysis, nebus nieko gero. Kas apskritai nulemia tai, kad kai kurie spaudos gaminiai būna tiesiog siaubingi? Štai kelios pagrindinės klaidų kategorijos.

Prastas techninis spausdinimo efektyvumas

Visų pirma, spauda gali būti techniškai blogai atspausdinta, jeigu sugedęs arba labai nekokybiškas spausdintuvas. Namuose mes juos turime visokius, niekas to netikrina, tačiau spausdinant spaustuvėje, jos atstovai turėtų užtikrinti, kad spauda būtų tikrai labai kokybiška, gera. Taip pat reikėtų pagalvoti ir apie tai, kad kai kuriais atvejais spauda gali būti dėl to, kad kažkokia kasetė baiginėjasi. Tai liečia tiek juodai baltą, tiek spalvotą spaudą.

Netinkamas popierius

Taip pat spauda gali atrodyti blogai, jeigu ji bus atlikta ant netinkamo popieriaus. Pavyzdžiui, ant tokio, per kurį labai persigeria rašalas. Arba tokio, kuris atrodo blogai ir be spaudos – yra nešvarus, suglamžytas ir kitaip brokuotas. Tad reikėtų prieš spausdinant pasirinkti tinkamą popieriaus rūšį ir įsitikinti, kad popieriaus lapai tikrai kokybiški, puikiai atrodo.

Siaubingas maketas

Nemaloni situacija, kuomet spauda gaminama ant tikrai baisiai atrodančio maketo. To reikėtų vengti visais būdais, tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet maketas visgi yra tikrai labai blogas. Dažniausia to priežastis – asmuo, kuris nėra nei dizaineris, nei maketuotojas, nutaria padaryti maketą to nemokėdamas. Sudeda viską bet kaip ir spausdina. Tai labai negeras sprendimas. Reikia rinktis tik profesionalų dizainerį ar maketuotoją, ir tai prieš tai pasižiūrėti, kaip atrodo šio specialisto portfolio. Ar jo anksčiau parengti darbai primena tokį rezultatą, kokį jūs norėtumėte matyti? Nebijokite sau užduoti tokius klausimus, kadangi jie tikrai yra labai svarbūs ir nulems vėliau jūsų sukurtos spaudos kokybę. Kartu tai bus ir finansinis rodiklis, ar nereikės per naują visko daryti.

Leiskite specialistams dirbti savo darbą

Galų gale, galvokite ne tik apie maketuotoją ir dizainerį, bet ir kitus specialistus, kuriuos reikia įjungti, norint kurti gerą spaudą. Pavyzdžiui, ar turite gerą tekstų redaktorių, kas galėtų kokybiškai atlikti reikalingas paslaugas? Ar turite tinkamus žmones, kurie platins jūsų turimą spaudą? Ar turite žmones, kurie atrinks informaciją, kurią iš tiesų svarbiausia dėti ant to maketo? Tai svarbūs dalykai. Nesate visų sričių specialistas, tad darykite tai, ką geriausiai mokate.

1 komentaras

  1. Didelę įtaką blogam spaudos maketui turi ir nekokybiškas popierius. Kokybiškas popierius ilgiau išlaiko spausdinto teksto ir vaizdų kokybę, nes jame naudojami specialūs apsaugos sluoksniai nuo gelsvėjimo ir išblukimo. Todėl, pasirinkę kokybišką popierių spaudai, užtikrinsite, kad jūsų dokumentai ar vaizdai išliks patrauklūs ir profesionalūs ilgą laiką: daugiau informacijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *