hermetiniai pramoniniai

Tinkamo šviestuvo pasirinkimas patalpų ir lauko apšvietimui

Kaip ir daugelį kitų prekių, šiai dienai internetu galima įsigyti ir kokybišką lauko šviestuvą. Nors kai kurie žmonės dvejoja, ar toks pirkimo būdas pats tinkamiausias, baimes greitai išsklaido gautos prekės ir sutaupyti pinigai.

Vis tik elektros prekės nėra kompiuteris ar telefonas, tad kaip būti ramiam dėl greitai priimto sprendimo renkantis prekę. Ką vertėtų žinoti siekiant išsirinkti tinkamą šviestuvą ir džiaugtis pirkiniu?

Visų pirma svarbu įvertinti produkto paskirtį ir funkcionalumą, tinkamai pasirinkti prožektorių – šviestuvą ir jiems pritaikytas lempas. Nepakankamas apšvietimas turi įtakos ir darbingumui, bendrai savijautai. Lauko apšvetimui skirti visai kiti šviestuvai. Todėl svarbu tinkamai išsirinkti tinkamai, pagal paskirtį. Dizaino ir kitus, antraeilius, klausimus rekomenduojame pasilikti pabaigai.

Dar prieš renkantis reikalinga žinoti kokiai patalpai ar kitam tikslui reikalingas apšvietimo prietaisas, – kokiomis sąlygomis pastarasis turės dirbti. Pavyzdžiui, didelių patalpų apšvietimui reikalingi specialūs šviestuvai, pritaikyti ilgam darbui, nepamirštant ekonomiškumo, šviesos intensyvumo. Lauko šviestuvai papildomai dar turėtų būti ir atsparūs drėgmei, todėl pravers hermetiniai šviestuvai. Tokie prožektoriai paprastai suderinami su natrio, metalo halogeno ar gyvsidabrio lempomis.

Skaityti toliau