Tinkamo šviestuvo pasirinkimas patalpų ir lauko apšvietimui

Kaip ir daugelį kitų prekių, šiai dienai internetu galima įsigyti ir kokybišką lauko šviestuvą. Nors kai kurie žmonės dvejoja, ar toks pirkimo būdas pats tinkamiausias, baimes greitai išsklaido gautos prekės ir sutaupyti pinigai.

Vis tik elektros prekės nėra kompiuteris ar telefonas, tad kaip būti ramiam dėl greitai priimto sprendimo renkantis prekę. Ką vertėtų žinoti siekiant išsirinkti tinkamą šviestuvą ir džiaugtis pirkiniu?

Visų pirma svarbu įvertinti produkto paskirtį ir funkcionalumą, tinkamai pasirinkti prožektorių – šviestuvą ir jiems pritaikytas lempas. Nepakankamas apšvietimas turi įtakos ir darbingumui, bendrai savijautai. Lauko apšvetimui skirti visai kiti šviestuvai. Todėl svarbu tinkamai išsirinkti tinkamai, pagal paskirtį. Dizaino ir kitus, antraeilius, klausimus rekomenduojame pasilikti pabaigai.

Dar prieš renkantis reikalinga žinoti kokiai patalpai ar kitam tikslui reikalingas apšvietimo prietaisas, – kokiomis sąlygomis pastarasis turės dirbti. Pavyzdžiui, didelių patalpų apšvietimui reikalingi specialūs šviestuvai, pritaikyti ilgam darbui, nepamirštant ekonomiškumo, šviesos intensyvumo. Lauko šviestuvai papildomai dar turėtų būti ir atsparūs drėgmei, todėl pravers hermetiniai šviestuvai. Tokie prožektoriai paprastai suderinami su natrio, metalo halogeno ar gyvsidabrio lempomis.

Didesnei patalpai arba laukui gali prireikti ir kelių šviestuvų. Namuose atnaujinant apšvietimą, puikus pasirinkimas – lubiniai šviestuvai, kurie užtikrina, kad bus apšviestas kiekvienas kambario kampelis. Nustatykite, kiek jums reikės apšvietimo šaltinių. Tokioms patalpoms, kaip, pavyzdžiui, miegamasis, paprastai pakanka ir blankaus apšvietimo, tačiau, jei mėgstate prieš miegą paskaityti knygą ar žurnalus, vertėtų pagalvoti ir apie stalinį šviestuvą. Skaitant pernelyg blankioje šviesoje, labai greitai pavargsta akys, be to, dėl šios priežasties gali suprastėti regėjimas. Taigi, verčiau nerizikuoti savo sveikata ir iš anksto pasirūpinti tinkamu apšvietimu.

2 komentarai

  1. Lauko apšvietimas dabar yra labai svarbu- mažiau užpuolimų ir vagysčių. Žinoma, labai gerai kai yra apšviesta ne tik gatvės, bet ir parkai, kuriose yra lauko treniruokliai ir gatvės gimnastikos įranga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *