Išskirtiniai Naujamiesčio alėja pasiūlymai sostinės gyventojams

Gyvenimas sostinėje – tai nuolatinis ritmas ir miesto pulsavimas, tampantis vilniečių kasdienybės dalimi. Tiesa, praktika rodo, kad vis daugiau pirkėjų, svajodami apie naujus namus ir niekada nemiegančio miesto gyvenimą, tuo pačiu vertina ramybę, privatumą ir galimybę būti arčiau gamtos. Naujamiesčio alėja pasiūlymai orientuoti į minėtuosius pirkėjų poreikius – Naujamiesčio mikrorajonas suteikia galimybę vos per kelias minutes pasiekti Gedimino prospektą ir tuo pačiu yra vos vienas kilometras nuo ramybe alsuojančio Vingio parko – tai idealus pasirinkimas žmonėms, ieškantiems tiek ramaus poilsio gamtoje, tiek miesto šurmulio.

Privalumas Nr. 1 – patogi vieta ir lengvas susisiekimas

Svarbiausias Naujamiesčio alėjos projekto privalumas yra tai, kad daugiabučiai įrengti atokiau nuo triukšmingų gatvių ir pasižymi negausiai užstatyta aplinka. Šalia projekto įkurti vaikų darželiai, mokyklos, didieji prekybos centrai, sporto klubas, kino teatras ir kiti lankytini objektai. Kitaip sakant, gyvenimas Naujamiestyje – tai galimybė pėsčiomis pasiekti jums aktualiausias vietas, negaištant laiko nei eismo spūstyse, nei ilgose kelionėse per didmiestį. Tuo pačiu, būdamas struktūriškai patogioje miesto erdvėje, Naujamiestis užtikrina patogią galimybę naudotis tiek viešuoju, tiek privačiu transportu ir pasiekti toliau esančius lankytinus objektus, pvz., prekybos centrą „Akropolis“.

Privalumas Nr. 2 – jauki ir saugi aplinka

Nekilnojamojo turto ekspertai teigia, kad butų paieška Naujamiestyje nuolatos auga. Šis rajonas vertinamas ir kaip vienas saugiausių, draugiškiausių jaunam žmogui ir vyresnio amžiaus gyventojams. Naujojo projekto teritorija apželdinta medžiais, krūmais ir levandomis. Čia suformuoti patogūs pėsčiųjų takeliai, teritorija apšviesta šiuolaikiniais šviestuvais. Suprasdami šiuolaikinio žmogaus poreikį saugumui, nekilnojamojo turto vystytojai užtikrina itin saugią gyvenamąją aplinką. Namus saugo aptverta teritorija, kodinės laiptinės, automobiliai paliekami privačioje požeminėje automobilio stovėjimo aikštelėje, kuri, kaip ir visa sklypo teritorija, yra stebima vaizdo kameromis.

Privalumas Nr. 3 – individualūs apdailos sprendimai

Sostinės naujakuriai ypatingai vertina galimybę matyti pilnai įrengtą būstą. Šiuo klausimu pardavėjai siūlo tiek dalinės, tiek pilnos apdailos butus. Pastarasis sprendimas rekomenduojamas žmonėms, norintiems įsikelti į pilnai įrengtą būstą ir nesukti galvos dėl šio apstatymo. Be to, klientai gali rinktis iš kelių skirtingų apdailos variantų, kuriuos parengė ilgametę patirtį turinti profesionali dizainerė ir architektė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *