Prezervatyvai – saugesniems meilės malonumams

Nors šiandien tikrai negalime skųstis kontraceptinių priemonių pasirinkimo gausa, tačiau bene dažniausiai pasirenkami prezervatyvai, kuriuos galime drąsiai vadinti seniausia kontraceptine priemone. Juos paprasta naudoti, jie nedaro jokio poveikio sveikatai, taigi, nieko nuostabaus, kad jie tokie populiarūs. Vis dėlto, reikėtų pasirūpinti, kad prezervatyvai būtų naudojami pagal instrukciją ir laikantis visų saugumo reikalavimų.

Dažniausiai prezervatyvai neapsaugo nuo nėštumo, kadangi būna netinkamai naudojami. Visų pirma, kartais pasirenkami prezervatyvai, kurie nėra pakankamai kokybiški (jie dažniausiai būna pagaminti Rytų šalyse, kurios paprastai negali pasigirti kokybiškais gaminiais). Tikrai neverta rinktis pigesnių prezervatyvų vien tam, kad pavyktų kiek sutaupyti. Žinoma, galite ieškoti prezervatyvų, kurie kainuoja pigiau, tačiau turite būti užtikrinti, kad jie – patikimų gamintojų.

Gana dažnai prezervatyvai suplyšta tokiais atvejais, kai pasirenkamas netinkamas prezervatyvų dydis. Dažniausiai suplyšta ne per maži, o per dideli prezervatyvai. Vyrai, kurių varpos neatitinka standartinio dydžio, paprastai drovisi pirkti prezervatyvus vaistinėje ar kitoje vietoje, kur reikia akis į akį pasiteirauti apie norimą prekę,m tačiau juos galima pirkti ir internetu,, ir visiškai dėl nieko nesibaiminti.

Tikrai nemažai vyrų prezervatyvų pakuotę atplėšia dantimis. Taigi, nieko nuostabaus, kad prezervatyvas gali suplyšti dar prieš pradedant lytinį aktą. Taip pat sargiai gali suplyšti ir tokiais atvejais, kai partnerė turi auskarą lūpoje ar liežuvyje ir daro oralinį. Taigi, reikėtų būti itin atsargiems.

Deja, ne visi vyrai žino, kad prezervatyvus netinka nešiotis kišenėje ar piniginėje. Žinoma, nieko nenutiks, jei įsimesite prezervatyvą prieš einant pas merginą, tačiau, jei nešiositės juos taip nuolat, nenustebkite, kad jie gali lengviau suplyšti. Prezervatyvus derėtų saugoti nuo trinties ir tiesioginių salės spindulių, taigi, kišenė arba piniginė tikrai nėra pats tinkamiausias variantas.

Nereikėtų pamiršti, kad prezervatyvas turi būti maunamas ant visiškai sustandėjusios varpos, o pasibaigus lytiniam aktui (vos tik išsiveržus sėklai), varpą reikėtų nedelsiant ištraukti, prezervatyvą suvynioti į servetėlę ir išmesti. Tik tada, kai prezervatyvai naudojami pagal instrukciją, galima tikėtis, kad jų patikimumas bus tikrai didelis. Deja, nė viena kontraceptinė priemonė negali šimtu procentų apsaugo nuo nėštumo, tačiau prezervatyvų didžiausias pliusas yra ir tai, kad jie gali apsaugoti ne tik nuo neplanuojamo nėštumo, bet ir nuo lytiškai plintančių ligų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *