Kaip rūpintis itin sausa rankų oda?

Rankų kremaiRankų odos priežiūra gali būti tikrai nelengvas iššūkis, ypač tuomet, kai ji yra itin sausa, dažnai varginama perštėjimo, pleiskanojimo ir raudonio. Išsausinti odą gali daugelis veiksnių, bet taip pat svarbu ir tai, kaip ja rūpinamasi iš vidaus. Na, o kartais odos tipas tiesiog yra linkęs į sausumą, todėl tenka visą gyvenimą įdėti daug pastangų, jog sausėjimo sukeliami nemalonumai būtų išspręsti. Žinoma, niežulys ir ne itin sveikai atrodanti oda tikrai nedžiugina, todėl rankų kremai, sveika mityba, tinkamas vandens vartojimas gali padėti su šia problema susitvarkyti sėkmingiau.

Labai didelės įtakos rankoms turi vandens temperatūra ir naudojamos priemonės, kai, tarkime, yra tvarkomasi. Jeigu plaunate indus su rankoms nedraugišku plovikliu, naudojate itin karštą vandenį ir nedėvite jokių apsauginių pirštinių, tuomet rankos tikrai nebus dailios. Plovikliai gali sukelti alergijas, pažeisti odos paviršių. Karštas vanduo pašalina natūralų apsaugini rankų odos sluoksnį, todėl jos tampa kur kas labiau pažeidžiamos. Net ir prausiantis ypač karštame duše galima pažeisti viso kūno odą. Taigi, rekomenduojama temperatūra naudoti kiek mažiau karštą bei naudoti pirštines visuomet, kai namai yra tvarkomi. Muilas, prausimosi žėlė irgi turi būti tinkami jūsų odai. Puikių priemonių galite rasti čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Žiemos metu labai svarbų vaidmenį taip pat atlieka pirštinės bei rankų kremai. Pirštinės apsaugo rankas nuo šalčio ir vėjo, todėl jos daug mažiau paveikiamos šalčio. Be pirštinio šaltis ir vėjas turi galimybę daug lengviau pasiekti rankas ir pažeisti jų odą. Rankų kremai taip pat gali apsaugoti, tačiau juos žiemos metu reikia naudoti gana dažnai ir geros sudėties. Taip pat labai puikus būdas atgaivinti ir pamaitinti rankų odą yra tinkamos priemonės tepimas prieš einant miegoti. Naktį oda ilsisi ir geriau įsisavina reikiamas medžiagas, todėl sausą odą palepinus intensyviai veikiančia priemonę vakare ir užsidėjus plonas pirštinaites, galima ryte pastebėti puikius rezultatus.

Žinoma, rankų kremai nebus tokia veiksminga pagalba, jei negersite vandens, valgysite prastą, naudingų medžiagų neturintį maistą. Tuomet oda nebus vitaminais aprūpinama iš vidaus, sausės ir bus lengvai pažeidžiama, be apsauginio sluoksnio. Užsitikrinkite, jog valgote subalansuotą maistą, tuomet nauda bus suteikiama visam organizmui, įskaitant ir odą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *