Mėnesio archyvas: 2021 m. sausio mėn.

Patarimai pirmą kartą imant paskolą būstui

Kredito unijaJei planuojate greitu metu įsigyti nuosavą namą arba butą, jums tikriausiai bus reikalinga kredito unija busto paskola – toli gražu ne kiekvienas gali pakloti iš savo kišenės tiek pinigų, kiek šiais laikais kainuoja nekilnojamasis turtas Lietuvoje. Perkant nekilnojamąjį turtą tikriausiai yra ne taip svarbu kokį namą ar butą perkate (nors tai žinoma taip pat yra svarbu), tačiau tai, kokiomis sąlygomis imate jam paskolą. Paskola tikrai bus didelės sumos, taip pat turėsite įnešti nemažą sumą savo pinigų kaip pradinį įnašą, įsipareigosite daugeliui metų į priekį. Todėl tikriausiai reikėtų pasidomėti kokių klaidų nedaryti skolinantis nekilnojamam turtui iš banko ar kredito unijos, nes visos klaidos kainuoja labai brangiai.

Pirmas patarimas kurį galime jums duoti – pradėkite kuo anksčiau taupyti. Kuo daugiau pinigų pradiniam įnašui susitaupysite, tuo mažiau reikės skolintis. Tai reiškia, jog galėsite paskolą imti trumpesniam laikui, todėl gausite palankesnes sąlygas ir rezultate sumokėsite mažiau palūkanų. Nors keli procentai ir gali atrodyti kaip nedidelė suma, tačiau ilgoje perspektyvoje tai sudaro daug pinigų. Be to, didesnis pradinis įnašas apskritai padidina jūsų šansus gauti paskolą – pvz. jei uždirbate mažai arba jūsų pajamos yra nepastovios. Nors mes tikrai nerekomenduojame skolintis jei neturite pastovių pajamų arba aiškios ateities perspektyvos. Visiškai netekus pajamų jūs vis tiek būsite įsipareigojęs bankui ir privalėsite palūkanas bei įmokas mokėti kiekvieną mėnesį, o tai gali tapti nepakeliama našta.

Skaityti toliau

Svarbiausios priežastys vartojimo paskolai imti

Vartojimo paskola yra ganėtinai universali ir lanksti. Anaiptol nei būsto paskola, vartojimui skirti pinigai gali būti panaudojami įvairiems tikslams, o ne vienam nustatytam, todėl galima džiaugtis bet kokių norų bei svajonių išpildymu. Kadangi tokia paskola yra kur kas mažesnė, dažniausiai ir jos grąžinimas užtrunka ne tiek jau ir daug, tačiau galimos pasiskolinti sumos užtenka tam, kad būtų galima džiaugtis ir nauju automobiliu ar atostogomis. Yra labai daug priežasčių pasiskolinti, kurios yra svarios ir gali padėti pagerinti gyvenimo kokybę. Asmeninė paskola tiks ir netikėtoms situacijoms spręsti, kai staiga prireikia pinigų, ir planuotiems pirkiniams, kuriems santaupų neužtenka.

Vartojimo paskolaLabai dažnai vartojimui skirtos paskolos itin tinka automobilio pirkimui. Vieni renkasi naują, kiti perka panaudotus modelius, todėl nuo to priklauso kokia sumą teks pasiimti. Kai kuriems gali prireikti tiek, kiek kainuos automobilis, o kitiems tiesiog reikia papildomos sumos, kurios pritrunka. Svarbiausia iškart nusižiūrėti automobilį, modelį ir nusistatyti kainą, kad nereikėtų imti per didelės ar per mažos paskolos. Automobilių paskolos yra viena geriausių investicijų, nes transportas kasdienybėje labai svarbus atliekant daugelį veiksmų, įskaitant važiavimą į darbą, parduotuvę ar vežant vaikus į mokyklas ar darželius.

Skaityti toliau

Kaip pasirinkti tinkamiausią rankų kremą savo odai?

Rankomis pasirūpinti būtina, nes jos nuolat būna atidengtos, todėl jas nuolat veikia šaltis, vėjas, saulės spinduliai. Oda sausėti gali ir nuo dažno jos plovimo, dezinfekcinių priemonių naudojimo, todėl tam, kad pavyktų džiaugtis švelniomis rankomis ir nekankintų perštėjimas, reikalingi rankų kremai. Prieš pasirenkant tinkamą priemonę, svarbu susipažinti su odos būkle. Jeigu reikalingas kremas po to, kai naudojamos depiliacijos priemonės, tai reikėtų rinktis raminančius produktus ir dažniausiai depiliuojamoms rankų vietoms tinka visam kūnui naudojami produktai. Plaštakoms naudojami būtent rankų kremai, kurie dažnai nebūna brangūs, tačiau išsirinkus gerą produktą yra labai veiksmingi. Taigi, kaip pasirinkti tinkamai?

Rankų kremaiRankų kremai gali būti pasirenkami pagal tokį faktorių kaip sudėtis. Atsižvelgus į odos tipą, jos dabartinę būklę, galima greitai suprasti kokių ingredientų jai reikia, ir kokio tipo kremas turėtų būti. Tarkime, jei rankos labai sausos, peršti, atsiranda pleiskanojimas, tuomet reikia riebesnio kremo, kuris užtikrintų tinkamą odos maitinimą. Tokiame kreme gali būti sviestmedžio aliejus, šaltalankių, vitamino E ir panašių ingredientų, kurie padės ne tik pamaitinti, bet ir apsaugoti odą. Puikiai drėkinant odą galima džiaugtis ir lėtesniu jos senėjimo procesu, todėl pavyks džiaugtis jaunatviška išvaizda kur kas ilgiau.

Skaityti toliau