Ekranų keitimas

Perkant kompiuterį pirmiausia reikia atsižvelgti, kad gali prireikti pakeisti tam tikras detales. Kai prieš perkant bet kokį kitą elektroninį prietaisą, ar netgi tokį pirkinį kaip automobilį, geriau rinktis tokį kurį sutaisyti nereikėtų ieškoti detalių kažkur užsienyje ar mokėti didelės sumos už tą detalę norint ją pakeisti. Viena dažniausia priežasčių, kodėl genda pavyzdžiui nešiojamieji kompiuteriai, tai būtent dėl ekrano.

Ekranas neretai sudaužomas nepataisomai, arba kyla problemų su jo matrica. Tada reikalingas ekrano keitimas, kai reikia jį pakeisti nauji. Tada reikia susižinoti esamo ekrano modelį ir pirkti,  tikintis jog šis bus patvarus ir negendantis. Kur kompiuterio ekranas kainuotų nebrangiai ir būtų patvarus? Vieningo atsakymo nėra, nes dažniausiai žmonės taiso savo kompiuterius kokiose nors įmonėse, kuriose ir parduoda minėtąjį ekraną, ir paima dar pinigų už jo pakeitimą, nors neretai tai atlikti ypač paprasta ir nesunku.

Ekranų keitimas neretai parodomas ir internetiniuose filmukuose, video kur galite išmokti tai padaryti. Belieka įsitikinti, kad perkamas kompiuterio ekranas bus patvarus ir nereiks jaudintis dėl jo kokybės, o kas dar geriau, jeigu jau ruošiatės taupyti pirkdami šitokią prekę internetu – turėsite įsitikinti, kad kompiuterio ekranas iki jūsų bus atsiųstas be didesnių problemų.

Vienas dalykas teisingas tai ko gero tas, kad ebay internetiniame aukcionų tinklapyje galite be didesnių problemų nusipirkti naują ekraną, kuris bus dar ir pigus. Tačiau ar turite garantiją, kad tai nebus vadinamoji kinietiška kokybė ir vėliau teks pasigailėti dėl šitokio savo pirkinio? Taip pat neretai kyla konfliktų su muitine, kai tenka sumokėti pvm už prekę, kurią kaip ir neturėjote šio pridėtinio vertės mokesčio mokėti.

Todėl visgi, pagrindinis patarimas išlieka tas pats – nusipirkti tokį kompiuterį, kad ekranų keitimas jam nebūtų brangus netgi Lietuvoje. O tai padaryti bus nelabai lengva – geriau pasitelkti pagalbon apie kompiuterius nusimanantį draugą arba paprasčiausiai pasisamdyti specialistą, kuriam sumokėtumėte apie keliasdešimt litų, bet dėl savo pirkinio gailėtis nereikėtų. Svarbiausia įvertinti kompiuterio būklę, jog būtų nebrangus jo ekrano keitimas ir apskritai kitos detalės būtų lengvai pakeičiamos.

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *